Jan 21st Sunucunuzdaki Yetki Açıkları !!!

Değerli Müşterilerimiz,   Sunucunuz üzerinde sizin veya sunucudaki herhangi bir arkdaşınızın yetkiler üzerinde yapmış olduğu yanlış düzenlemeler sonucu oluşabilecek yetki açıklarından Climbhost.com sorumlu değildir.   Bizim tarafımızdan sunucunuza yüklenen Hazır Yetki Siteminde açık olmadığının garantisini biz ... Devamını Oku »

Jan 20th Hazır Yetki Sistemindeki Yetkilerin Özellikleri

HAZIR YETKİ SİSTEMİ İLE GELEN YETKİLERİN ÖZELLİKLERİNİ AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİNİZ.   Admin Server Query:   Sadece panelden verilebilir.Herşeyi yapabilir. (Full yetkiye sahiptir.)Yetki Gücü 100`dür   Sunucu Sahibi:Query Yetkisinden Sonra En Full Yetkidir.Yetki Gücü 99`dürRoot Admin:Kanal Oluşturabilir.Kanal düzenleme ... Devamını Oku »

Oct 4th Planlı Bakım Çalışması !! (Tamamlandı)

Değerli Müşterimiz,

07.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında sabahları 10:30 - 12:30 saatleri içerisinde bakım çalışması yapılacaktır, çalışma sırasında ara ara kısa süreli kesintilerin yaşanabileceğini bildirmek isteriz.

Saygılarımızla,

Climbhost

May 6th PLANLI BAKIM ÇALIŞMASI !! (Tamamlandı)

Değerli Müşterimiz,

06.05.2019 tarihin de 09:00 - 16:00 saatleri arası tüm sistemlerimiz de güncelleme yapılacaktır, çalışma süresi içerisin de sunucularınız da anlık kesintiler yaşanabilir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Climbhost

Dec 30th Yükseltme Çalışması !

Değerli Üyelerimiz, Ts3 sunucularımızdan birinde 1-2 gündür yaşanan sıkıntının farkındayız, bu sebeple 31.12.2017 - 02.01.2018 tarihleri arası networkümüz ve sunucularımız üzerinde bazı yükseltmeler yapılacaktır. Bu yükseltmeler sunucu trafiklerinin ve sunucularımızın kararlılığını artıracaktır. Çalışma ... Devamını Oku »

Oct 17th Veri Merkezi Kabin Modernizasyon Çalışması

Değerli Üyelerimiz,


Veri merkezindeki tüm kabinlerde kademeli olarak modernizasyon çalışmaları başlatılmıştır, sunucularımızın bulunduğu kabinlerde çalışma yapılırken sunucularımızda kısa süreli paket kayıpları veya kesintiler yaşanabilir.


Saygılarımızla,

www.climbhost.com

Oct 2nd Optik Konektör Temizliği (Veri Merkezi)

Değerli Müşterilerimiz, 02.10.2017 tarihinde saat 20:00 saatinden sonra veri merkezi üzerinde oluşan bazı network sorunları sebebiyle çalışma olacağı ve bu çalışma kapsamında "Optik Konektör Temizliği" yapılacağı bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.   Çalışma sırasında görülebilecek etkiler bazı kullanıcılar da ... Devamını Oku »

Aug 8th Veri Merkezi Tarafında NX-OS (switches güncellemesi)

Değerli Müşterilerimiz,


Veri merkezi tarafında 10.08.2017 00:00-06:00 tarih ve saatleri arasında sunucularımızın bağlı olduğu GRA-1 bölgesindeki NX-OS switches güncellemesi yapılacağı bilgisi tarafımıza ulaşmıştır. Çalışma süresince sunucularımızda kısa sürelide olsa kopma yaşanma ihtimali vardır.


Saygılarımızla,

www.climbhost.com

Jun 21st Hat Genişletme Çalışması (Önemli !!)

Değerli Müşterimiz,


24.06.2017 tarihinde saat 05:00 saati itibari ile tum sunucularımız da hat genişletme ve gateway değişliği yapılacaktır.

Çalışma süresi ortalama 1 saat olarak ön görülmektedir, çalışma süresince sunucularımız kademeli olarak erişime kapatılacaktır.

 

Saygılarımızla,

https://www.climbhost.com

Mar 9th Kaliteyi Ucuza Kullanma Fırsatı..

Değerli Üyelerimiz,


Kısa süreli olarak yeni teamspeak 3 kiralamak isteyenler için kaliteyi ucuza kullanma fırsatı sunuyoruz.


Kısa süreli olarak oluşturulan paketlerimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.